Головна > Звіти про матчі > Ворскла - Львів 1:1

Ворскла - Львів 1:1

31-05-2020, 13:14. Розмістив: admin

Завдяки сумнівному пенальті на останніх хвилинах матчу Ворскла втрачає гарантовані 3 бали.

Ворскла після карантину виглядала доволі непогано, активно атакувала і вже на 13-й хвилині повела в рахунку після грамотної позиційної атаки. Отримавши перевагу, Ворскла віддала ініціативу супернику, граючи на контратаках. Але по факту команда грала на утримання рахунку, берегла сили, і лише зрідка створювала небезпечні моменти. На 58-й хвилині Кулач міг подвоїти рахунок, але Борзенко якимсь дивом вибив м'яча з лінії воріт. Останні хвилини матчу видалися для полтавців дуже сумними. В одній з останніх атак Львова м'яч потрапив у руку Пуцліна, арбітр без вагань вказав на 11-метрову відмітку. Шина пробив без шансів для воротаря - 1:1. Ворскла втрачає важливі очки з прямим конкурентом.