Головна > Інтерв'ю > Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Чорноморцем

Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Чорноморцем


23-11-2013, 17:06. Розмістив: admin
 Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Чорноморцем

Фото Олега Дубини 

 

Тренер Ворскли відповів на запитання журналістів.
 
- На початку гри ми пропустили м'яч зі стандарту, а Чорноморець вміє грати від оборони, тому хоч ми і намагалися щось змінити, але в першому таймі нам цього не вдалося. У другому таймі ми вже трохи додали, почали з'являтися моменти, але, на жаль, ми ними не скористалися. Для того, щоб не програвати або вигравати, потрібно забивати м'ячі - сьогодні нам це не вдалося. Чорноморець вітаємо з перемогою, хороша, збалансована команда, вміє грати від оборони. При цьому, на мій погляд, на поразку ми сьогодні не награли, була рівна гра, ми зобов'язані були забивати або, як мінімум, не пропускати. Але це футбол, сьогодні ми поступилися ... Іноді потрібно зробити крок назад, щоб потім зробити два вперед.
- Ходять чутки, що кілька футболістів можуть поїхати в Харків і інші команди, можете це прокоментувати?
- Я не знаю, хто ці чутки поширює, я нічого не знаю і мови про це не йде. Ні керівництво, ні футболісти, ні агенти про це мені нічого не говорили. Може, комусь вигідно щось вигадувати і вносити дисбаланс в команду. У нас все нормально, всі хлопці, хто на контракті, працюють з нами і планують працювати далі.
- Зимові збори плануєте провести так, як це робив Павлов, або у вас інший підхід?
- Я відчуваю себе дискомфортно, коли мені ставлять запитання - чия це команда? Я поважаю тих людей, які тут працювали, я був футболістом при Миколі Петровичу, він багато чого дав цій команді, він заклав тут фундамент, будував все буквально по цеглинці. Після нього пройшов час, працювали інші тренера, які теж зробили свій внесок. Відбулося багато змін, змінився склад. Зараз працюю я і тренерський штаб, ми робимо все на благо Ворскли.
Якщо навколо команди є "доброзичливці", які хочуть щось знайти, накопати проти нас - будь ласка, ми нікого не боїмося, у нас все добре. Що стосується зборів, то у нас свій план підготовки, він відрізняється від усіх попередніх. Ми дивимося вперед, у майбутнє, готуємося. У нас немає накатаної лінії, у нас свої погляди, своє бачення, свої досвідчені тренери, які працювали в різних клубах, є тренер з фізпідготовки, який вносить свої корективи. Це не команда Василя Сачко - це наша команда, і я в цьому теж беру участь.
- Яка доля Васілаке і Лагоса, які не потрапляють в основу? (Питання від сайту vorskla.poltava.ua)
- До цих хлопців є питання. Васілаке з'явився при мені, Лагос - трохи раніше. Іноземець повинен бути як мінімум на голову вище українського гравця, а якщо він на тому ж рівні або не потрапляє до складу, то ми від нього будемо відмовлятися. На сьогоднішній день ні Васілаке, ні Лагос не переконали нас у тому, що вони є краще, ніж наші гравці. У нас є свої молоді, талановиті хлопці і ми віддаємо перевагу українцям.

Повернутися назад