Ви знаходитесь: » » Ворскла - Дніпро 1:4

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла поступається Дніпру, все далі віддаляючись від омріяної Ліги Європи.

Футбольні уболівальники Полтави без ентузіазму зустріли звістку про те, що матч з Дніпром буде зіграно без глядачів. Та незважаючи на заборону ФФУ, фанатські сектори обох команд було заповнено вщент, а місця на центральній трибуні зайняли місцеві та приїжджі журналісти. Полтавські футболісти почали гру дуже жваво, і вже на 8-й хвилині Турсунов міг відкривати рахунок, але на шляху м'яча опинився Мазух. Та не пройшло й 10 хвилин, як господарі повели в рахунку. Це Чеснаков після подачі з кутового виявився найспритнішим, забивши точно під поперечину. Ворскла продовжувала нагнітати, створюючи момент за моментом біля воріт гостей. Долю матчу можна було вирішувати ще в першому таймі, якби Яховіч на останніх хвилинах влучив у ворота, а не в стійку. У другому таймі Рамос змінив захисника Влада на нападника Зозулю, у відповідь Сачко випустив Скляра замість номінального форварда Баранніка. Здавалося б, все логічно - але саме ця заміна виявилася фатальною для Ворскли. Навіть граючи у меншості - Ротань залишив поле, отримавши за 10 хвилин два "гірчичники" - Дніпро примудрився вчинити Ворсклі справжнісінький розгром. Спочатку на 68-й хвилині Коноплянка зі штрафного поціляє в "дев'ятку". Через 12 хвилин Скляр помиляється при передачі назад, чим сповна скористався Зозуля - 1:2. Після цього Ворскла "посипалась", пропустивши ще двічі - обидва рази відзначився Матеус. Ворскла ще має теоретичні шанси потрапити в Лігу Європи, але чи вистачить сил команді обіграти вмотивований Металіст?

Переглядів: 1549 Коментарів: 0