Ви знаходитесь: » » Шахтар - Ворскла 3:0

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Фото shakhtar.com

Навіть чисельна перевага не допомогла Ворсклі уникнути розгрому від чинного чемпіона країни.

Перший "млинець" у другій частині сезону для команди Василя Сачка вийшов "глевким". Справа у тому, що в поєдинку Ворскли проти Шахтаря полтавській команді по різним причинам не змогли допомогти відразу кілька ключових гравців. Тому склад команди на поточний поєдинок виглядав дещо незвичним. Тим не менш, у перші 20 хвилин Ворскла була доволі жвавою, і навіть у деяких моментах переважала номінальних господарів львівського стадіону. Все кардинально змінилося після першого ж гострого моменту біля воріт Богуша - удар Тайсона прийняла на себе стійка. А ще за шість хвилин полтавському голкіперу довелось виймати шкіряного з сітки власних воріт. Відзначився Шевчук, який у боротьбі з полтавськими захисниками виявився спритнішим. Початок другого тайму був повністю за господарями, і вже на 49-й хвилині Дуглас Коста подвоює рахунок. А за 10 хвилин Шахтар залишається у меншості - рукою грає Ордець, отримуючи червону картку. Здавалося, ще трохи - і гості відквитають хоча б один гол, але натомість отримують ще одного. На цей раз відзначається Тейшейра. До кінця поєдинку Ворскла так і не змогла забити бодай гол престижу. Фінальний свисток арбітра зафіксував перевагу донеччан з рахунком 3:0.