Ви знаходитесь: » » Ворскла - Жиліна 3:1

Ворскла - Жиліна 3:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла ледь не створила сенсацію, але пропустила гол на останніх секундах овертайму.

Полтава попрощалась з Лігою Європи, принаймні, на рік. Попрощалась красиво, гучно грюкнувши дверима. В цей вечір, напевно, всі футбольні боги вирішили поглумитись над майже 13 тисячами глядачами стадіону Ворскла, мільйонами телевізійних вболівальників і полтавськими футболістами. Футболістами, які зуміли створити маленьке диво, але не втримали цю хитку перевагу на протязі останніх 20 секунд. А починалося це футбольне дійство з недовірою і сумнівами - чи зможуть ворскляни згуртуватись і відіграти гандикап у мінімум 2 голи, не пропустивши у свої ворота? Перший тайм словаки впевнено захищались, подекуди вириваючись у небезпечні контрвипади. Могла забивати Ворскла, але куля влучила у поперечину після удару Даллку з кутового. По перерві полтавці додали темпу, і у повітрі зависло відчуття голу. На 67-й хвилині Шиндер дарує радість трибунам, замкнувши передачу від Даллку - 1:0! Жиліна кілька разів виривалась у контратаки, але захист та Непогодов рятували ворота господарів. Ключовий момент настав у компенсований час - знову капітан Даллку зробив навіс з флангу, а захисник Євген Ткачук забиває - 2:0! Додатковий час, і стадіон вже не сідає - всі гонять Ворсклу вперед. Всього 9 хвилин, і арбітр вказує на 11-метрову позначку - гра рукою в штрафній. Турсунов був точним, це 3:0! Другий ключовий момент гри настав за хвилину до кінця зустрічі. Вже четвертий арбітр підняв табличку з доданою хвилиною, вже стадіон подумки святкував перемогу, але... Прохід Вілліама по правому флангу, удар у кут, штанга і гол. Немає слів, щоб передати цей розпач. Часу на відігравання вже не було. Хочеться подякувати команді за це феєричне дійство, за подаровану надію, за чудовий, хоч і сумний вечір. Ворскла, ми з тобою!