Ви знаходитесь: » » Динамо - Ворскла 4:0

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Динамо розбирає Ворсклу на запчастини - третій розгром полтавців поспіль.

3 дні тому Динамо вилетіло з єврокубків, поступившись вдома італійському Лаціо, і команда Сачка мала скористатися деморалізованим станом іменитого суперника. Але вже на 4-й хвилині поточного матчу кияни повели в рахунку, показавши, хто тут господар. Відзначився Беседін з кутового. Ворскла зберігала шанси бодай на нічию до 59-ї хвилини, але знову кутовий, і знову гол - на цей раз точно пробив Бурда. А ще за 4 хвилини Циганков з пенальті вбив інтригу - 3:0. Побиття довершив колишній ворсклянин Хльобас - вийшовши на заміну наприкінці зустрічі, він першим же ударом поставив жирну крапку в цьому матчі. Ворскла в весняній частині чемпіонату зовсім не радує, і тренерському штабу потрібно дуже постаратися відновити моральний стан команди під час паузи.