Ви знаходитесь: » » ФК Львів - Ворскла 0:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла в номінально виїздному поєдинку без проблем розібралася зі Львовом.

В Полтаві відбувся історичний матч: вперше в УПЛ матч судила повністю жіноча суддівська бригада. І треба сказати, відсудила відмінно. Перший гострий момент створили львів'яни - на 7-й хвилині Бруно влучив у поперечину. Якби потрапив у ворота - хтозна, як би склалася подальша ситуація. Полтавці відповіли трохи згодом - Коломоєць не зміг влучити в порожні ворота, натомість, влучив у штангу, на відскок своєчасно зреагував Ребенок - 0-1! Далі гра перейшла під контроль Ворскли. Були моменти у Скляра, Коломойця, Пердути. За 5 хвилин до кінця першого тайму Коломоєць віддав чудовий пас на Якубу, і ганець подвоює рахунок. У другому таймі Ворскла грала дещо розслаблено, явно економлячи сили на поєдинок з Карабахом. Натомість, номінальні господарі мали кілька шансів, щоб відігратися, але полтавці впевнено довели гру до перемоги. На команду Сачка чекають два надважкі матчі - в ЛЄ з Карабахом, потім в чемпіонаті з Шахтарем. Ворскла утримує 4-ту сходинку в таблиці, на 3 очки наближаючись до Олександрії та водночас відриваючись від Маріуполя.

Переглядів: 1003 Коментарів: 0