Ви знаходитесь: » » Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Металістом
03
лис

Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Металістом

  • 0
Додав:admin
Категорія: Інтерв'ю

Прес-конференція Василя Сачка після матчу з Металістом

Фото Олега Дубини 
 
 Василь Сачко прийшов поспілкуватися з журналістами після матчу з Металістом.

- На мій погляд, сьогодні була класна, цікава гра. Вона іншою і не могла бути, адже до нас в гості приїхав харківський «Металіст». Прекрасна команда з хорошими виконавцями. «Металіст» грає в красивий, комбінаційний футбол. «Ворскла» протиставила свою манеру гри, я радий, що у нас це вийшло. Я радий і гордий за своїх хлопців і за це їм вдячний. Тільки що зайшов президент команди в роздягальню, привітав з хорошою грою і, перш за все, з результатом. Треба реально дивитися на речі, будь-який позитивний результат для нас прийнятний. Тому я радий і задоволений, рахунок на табло.

- Чи можна прирівнювати до перемог нічиї з такими командами як «Дніпро», «Динамо», «Шахтар» і «Металіст»?
- З такими командами завжди позитивний результат прийнятний. Так, ми сьогодні могли програти, але могли і виграти. За самовіддачею, за бажанням ми сьогодні не поступалися «Металісту». Тому ми не налаштовуємо на нічию в кожній грі. Ви бачили, що сьогодні ми не були хлопчиками для биття. Ми атакували, намагалися гнути свою лінію. Не завжди виходило, тим більше проти «Металіста». Іноді дещо виходить і виходить результат. Це все закономірно, все по справі.

- Що сталося в Тернополі?
- Як не крути, за свої вчинки треба відповідати. Ми програли в Тернополі. Кому зараз буде цікаво, якщо я буду розповідати, що там було погане поле і футболісти з ним боролися. А ще й пройшов дощ. Поки звикали, вже ми програвали 1:0. Це все виправдання. Я з себе провини не знімаю. Вина у поразці - повністю на мені. Так буває у футболі - ми програли. Я попросив, щоб ми швидше про це забули. У нас свій шлях, своя дорога, і через такі ігри, такі поразки треба теж проходити. Вся критика по тій грі, і вся провина лягає на мене. Я у всьому винен.

- «Ворскла» багато забиває, але є проблеми і в захисті. Це наслідок атакуючої гри?
- Я з вами не можу не погодитися. Якщо команда пропускає - є питання в обороні. Але буває, ми в чомусь ризикуємо, раніше ми й забивали мало. Зараз забиваємо більше, але й багато пропускаємо. Безумовно, треба ще багато працювати, трудитися в тактичному плані. Багатьом футболістам ще рости необхідно як особистостям, набиратися досвіду, впевненості і все буде у нас добре. Я вірю в команду, я ні на секунду сумніваюся, що зараз «Ворскла» на правильному шляху. Все добре, рухаємося далі. 
 
vorskla.com.ua
Переглядів: 1353 Коментарів: 0
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Яндекс.Метрика