Ви знаходитесь: » » Севастополь - Ворскла 1:0

Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Фото Олега Дубини

Ворскла не змогла здолати Севастополь, пропустивши гол на початку зустрічі.

Перший матч у окупованому Криму для Ворскли, відверто кажучи, вийшов невдалим. Незважаючи на перевагу над суперником, вже на 7-й хвилині  захист гостей "привіз" собі проблеми у вигляді голу. Загалом цей день явно був не на користь Ворскли. Вже на 11-й хвилині Яховіч мав чудову можливість зрівнювати рахунок, але не зумів переграти Чуваєва при виході сам-на-сам з голкіпером. Кілька разів чудово грав Нєпогодов, роблячи дивовижні сейви. На останніх хвилинах першого тайму поперечина зіграла на користь господарів, відбивши потужний удар Турсунова. Другий тайм почався з атак Ворскли, яка домінувала на полі до фінального свистка. В двох епізодах арбітр мав право ставити пенальті - спочатку було порушення проти Янузі, а в додатковий час у штрафній падав Бараннік. У підсумку зафіксовано перемогу Севастополя - 1:0. Команда Сачка втрачає важливі очки напередодні двох дуже важливих матчів проти донецького Шахтаря і київського Динамо.

Переглядів: 1430 Коментарів: 0