Ви знаходитесь: » » Динамо - Ворскла 1:0

Динамо - Ворскла 1:0

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Деморалізована Ворскла в першому матчі нового сезону поступилась іменитому супернику.

В черговий раз полтавська команда починає сезон з поразки. Безперечно, останні трагічні події в команді не могли не вплинути на психологічний стан ворсклян. Щирі сльози капітана Ворскли Арменда Даллку, жалобні чорні пов'язки на рукавах, сумні обличчя футболістів... Команда вийшла на поле в футболках з портретом президента клубу Олега Бабаєва, який трагічно загинув напередодні першого матчу нового сезону. Василь Сачко виставив найсильніший склад, що складався з найдосвідченіших гравців минулого сезону і одного новачка команди Андрія Ткачука, який замінив травмованого Олега Міщенка. Та команда не змогла переломити психологічну травму, і вже на 10-й хвилині господарі забили. Після розіграшу кутового колишній ворсклянин Роман Безус вистрибнув вище, ніж його "опікун" Денис Дедечко - рахунок стає 1:0. На протязі всього першого тайму Динамо домінувало, Ворскла лише зрідка огризалась - на 31 хвилині Турсунов небезпечно пробивав, але куля пройшла повз ворота. У другому таймі Василь Сачко змінив Андрія Ткачука на Олега Баранніка, чим значно освіжив атакуючу ланку. Але це не принесло якихось дивідендів - команді явно не вистачало таранного форварда типу Яховіча. Янузі давно розгубив кондиції, а iнший новачок команди Ковпак, що змінив Ахмеда на 65-й хвилині, ще не знайшов спільної мови з новими партнерами. Не справив враження і найкращий бомбардир минулого сезону Артем Громов - його просто не було видно на полі. В кількох моментах аплодисменти заслужив Нєпогодов - рахунок міг змінитись на користь господарів, але Дмитро виручив команду. Ворскла втрачає очки вже на старті чемпіонату, а наступним нашим суперником буде діючий чемпіон України донецький Шахтар. Тож сподіваємось, що команда зуміє оговтатись і дати справжній бій чемпіону.