Ви знаходитесь: » » Металіст - Ворскла 0:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла вітає головного тренера з ювілеєм, перемагаючи Металіст у Харкові.

З легкої руки колег-журналістів матч Ворскли проти Металіста мав статус "матчу за 6 очок". Та все ж найголовніше - цей матч повинен був показати, чи дійсно Ворскла має єврокубкові амбіції, адже у випадку перемоги полтавці займають 5-ту, "єврокубкову" сходинку у турнірній таблиці. І з перших хвилин матчу Ворскла показала, що приїхала до Харкова не відбувати номер, а грати і боротись за результат. У першому таймі гості мали забивати принаймні тричі, в той час як Металіст створив лише один гострий момент. А відразу по перерві сталося те, що мало статись - Ворскла забила. Відзначився Громов, який відгукнувся на передачу Ковпака. Відзначимо, що м'яча мав виносити Булят, але стався рикошет і Громов вивів гостей вперед - 0:1. Ворскла заграла активніше, а тренер господарів терміново почав робити заміни. Але це не змогло врятувати харків'ян - на 65-й хвилині Ворскла розіграла хрестоматійну комбінацію, і Ковпак, вийшовши сам-на-сам з Сидоренком, робить рахунок 0:2. Отримавши перевагу у 2 м'ячі, Ворскла стала грати по рахунку, тож до кінця зустрічі особливо гострих моментів команди не створили. Василь Сачко отримав чудовий подарунок до свого ювілею, а полтавські вболівальники - сподівання на єврокубки.