Ви знаходитесь: » » Металург З - Ворскла 0:3

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла отримує чергові очки на виїзді.

Гра в Запоріжжі виявилася не дуже емоційною, принаймні, перший тайм. За перші 45 хвилин команди створили максимум 3 небезпечні моменти на двох. Більш спритнішими виявились гості, реалізувавши момент на 10-й хвилині. Це Янузі пробивав у ближній кут, заставши зненацька голкіпера господарів. Ще пара моментів була у гостей, але в одному моменті запоріжців врятував голкіпер Боровик, а в другому у порожні ворота не попав Янузі. другий там був трохи цікавішим, особливо його друга частина. Ворскляни, незважаючи на перевагу в рахунку, постійно шукали шляхи до воріт суперника, не забуваючи при цьому і про захист власних воріт. На 63-й хвилині Юсов зумів вийти сам на сам з воротарем гостей Богушем, але змінити рахунок так і не зумів. Натомість полтавці активно йшли вперед, і на 72-й хвилині Турсунов подвоює рахунок - 0:2. За кілька хвилин до фінального свистка Андрій Ткачук, який вийшов замість Дениса Дедечка, чудовим ударом під поперечину ставить фінальну крапку в цьому матчі - 0:3.