Ви знаходитесь: » » 1/8 КУ. Чорноморець - Ворскла 0:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла мінімально перемагає в Одесі при невиразній грі.

Здається, фінансові проблеми Ворскли суттєво вплинули на гравців. Інакше чим пояснити те, що проти молодої "необстріляної" команди з Одеси Ворскла вийшла зовсім невмотивованою. Весь перший тайм команда Бабича домінувала на полі, і якби не дикий фарт - Ворскла б мала програвати з різницею мінімум у 3 м'ячі. Та до кінця першого тайму гості зуміли вирівняти ситуацію, і на 40-й хвилині Бартуловіч після розіграшу стандарту робить рахунок 0-1 на користь полтавців. У другому таймі господарі були не дуже гостинними, що насамперед проявилося у грубощах на полі. Моментів було не так багато, як у першій половині, і ворскляни на класі довели гру до перемоги. Непогано як для гостьового матчу, але з грою у полтавців щось не ладиться - багато питань як до захисту, так і до лінії нападу. Сподіваємось, що Василь Сачко зробить висновки і внесе необхідні корективи до недільного матчу з одеситами, на цей раз вже в рамках чемпіонату України.