Ви знаходитесь: » » Товариська гра Ворскла - Олександрія 1:1

Товариська гра Ворскла - Олександрія 1:1

Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Фото vorskla.com.ua

Ворскла розходиться миром з Олександрією.

Гра почалася неспішно. Обидві команди більшу частину часу проводили в центрі поля. На 19-й хвилині Турсунову вдалося виконати хорошу передачу в штрафну. М'яч відскочив від захисника на ногу комусь із ворсклян. Але той явно не очікував такого повороту подій, тому не обробив м'яч.

У Олександрії був небезпечний штрафний. Однак удар зі стандарту прийшовся в стінку. А от куди більш результативно розіграли свій стандарт ворскляни. Міщенко навісив з кутового, хтось із ворсклян продовжив пас на дальню штангу. А там Євген Ткачук замкнув передачу - 1:0.

Потім полтавці провели ще одну атаку. Турсунов навісив з лівого флангу, а Євген Ткачук пробивав головою в падінні. Небезпечно, але боковий арбітр зафіксував офсайд.

У Олександрії Чепурненко пробивав по воротах зі штрафного. Непогодов цей удар відбив, правильно зайнявши позицію у воротах.

Другий тайм почався також неспішно, як і перший. Небезпечним моментом відзначилися гості. Пробивав хтось з гравців Олександрії після навісу з кутового, але м'яч пройшов повз дальню штангу.

Полтавчани відповіли двома ударами Янузі. Однак перший пройшов повз ворота, а другий забрав воротар. Через хвилину тренерський штаб Ворскли провів потрійну заміну. В оновлений після перерви склад також увійшли Маркоскі, Кривошеєнко і Скляр. Трохи пізніше місце у воротах зайняв Ткаченко, змінивши Непогодова.

На 70-й хвилині Маркоскі здорово розібрався у штрафному, і в останній момент віддав на Янузі. Ахмед не очікував пасу, тому удар вийшов не акцентованим. М'яч ледь не опинився у воротах, але на підступах до мети його наздогнав захисник.

Вже наприкінці зустрічі полтавчани упустили відмінний момент забити другий. Красива атака, серія передач і у завершальний стадії удар Романчука по воротах. Але воротар Олександрії зіграв надійно.

А от гості не стали тринькати моменти. Гуськов, вийшовши один на один з Ткаченком, впевнено реалізував момент. Удар в дальній кут - 1:1. Після пропущеного гола ворскляни активізувалися в атаці, щільно осадивши ворота суперника. Однак ці спроби результату не дали. Нічия - підсумок зустрічі.