Ви знаходитесь: » » Іллічівець - Ворскла 1:2

Іллічівець - Ворскла 1:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

"Стандартна" перемога Ворскли над Іллічівцем ще більше наближає полтавців до єврокубків.

В цьому матчі Ворскла не виглядала так яскраво, як в останніх зустрічах. Незважаючи на турнірну важливість поточного поєдинку, здавалося, що в команді Василя Сачка вже панує "чемоданний" настрій. І лише після пропущеного голу гості немов прокинулись і зуміли швидко зрівняти рахунок. Це сталося після розіграшу кутового - навіс Турсунова точно замкнув Ковпак. Атаки Ворскли переважно будувались через правий фланг, тож зв'язка Симінін - Громов майже не працювала. Другий тайм був немов віддзеркалюванням першого - ті ж самі невисокі швидкості, та ж сама відсутність гострих моментів. Переломним став вихід Міщенка, який змінив Шиндера. Після розіграшу чергового стандарту Міщенко головою переправляє кулю у ворота - 1:2. Останні хвилини матчу Ворскла вдало втримувала ініціативу, довівши гру до перемоги. Полтавці зберігають 5-ту сходинку, яка може вивести Ворсклу у єврокубки.