Ви знаходитесь: » » Олександрія - Ворскла 3:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла у надрезультативному матчі не зуміла переграти Олександрію.

Обидві команди напередодні зіграли свої матчі в Лізі Європи, тож у перші хвилини особливої активності ніхто не чекав. Господарі здивували двома випадами, і вже на 16-й хвилині рахунок був 2:0 на користь Олександрії. Ворсклянам знадобилося 10 хвилин, щоб відіграти один гол - відзначився Коломоєць. Та за 12 хвилин Олександрія подвоює перевагу - 3:1. У другому таймі полтавці трохи активізувалися, і на 57-й хвилині Хльобас подарував надію прихильникам Ворскли. До кінця поєдинку м'яч кілька разів міг побувати в обох воротах, але рахунок на табло так і не змінився. Ворскла у пригніченому настрої підходить до матчу-відповіді у Лізі Європи, а вболівальникам залишається лише сподіватись на те, що Василь Сачко зуміє знайти підхід до своїх підопічних.

Переглядів: 1454 Коментарів: 0