Ви знаходитесь: » » Ворскла - Динамо 2:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла неймовірним камбеком відбирає очки у Динамо.

Сьогоднішня гра показала, що Ворскла вміє грати, коли їй це потрібно. І якщо команді не платять її господарі, то можна підзаробити за відбір очок у суперників - це не заборонено. Щоправда, почалася гра явно не на користь господарів - вже на 5-й хвилині Сидорчук відкриває рахунок. Через 10 хвилин Ярмоленко отримує шанс з пенальті і впевнено його використовує - 2:0. Щоправда, насолоджувались своєю перевагою гості недовго - за хвилину Турсунов скорочує розрив до одного м'яча. А на 34-й хвилині Ребенок зрівнює рахунок. все вело до того, що другий тайм буде більш цікавіший - та не так сталося, як гадалося. Домінували на полі динамівці, ворскляни ж зрідка виходили в контратаки і навіть мали кілька непоганих нагод. Але загалом команда зробила ставку на втримання рахунку, що зробило другу половину гри менш цікавою. Свисток Юрія Вакса зафіксував нічию, яка дає полтавцям ще один шанс на потрапляння в шістку призерів.