• 0
Додав:admin
Категорія: Інтерв'ю

Поразка в матчі з Зорею зменшує шанси Ворскли на першу шістку до мінімуму.

Цю поразку можна назвати поразкою імені Чижова - саме його два фоли стали для полтавської команди фатальними. Спочатку захисник заробив штрафний вкупі з жовтою карткою, і Гречишкін відмінно перекинув Шуста зі стандарту - 0:1. Це сталося на 24-й хвилині. А на 45-й, як кажуть, у роздягальню, Чижов заробляє пенальті, який реалізує Калітвінцев - це вже 0:2. За такої гри сподіватись бодай на нічию було б марно, та все ж Ворскла відновила інтригу, коли на 73-й хвилині Шарпар реалізував пенальті. Зоря зуміла втримати переможний рахунок і тим самим майже унеможливила шанси полтавської команди на вихід у шістку найкращих. На жаль, полтавським вболівальникам залишається сподіватись не стільки на гру улюбленої команди, скільки на диво - дива все ж іноді трапляються.

Переглядів: 1374 Коментарів: 0