Ви знаходитесь: » » Карпати - Ворскла 1:3

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла сильніша за Карпати.

Вже на другій хвилині господарі могли б святкувати взяття воріт, та штанга зіграла за полтавців, в той час, як Шуст був безсилим щось змінити. А далі спрацювала банальна, але правдива схема: коли не забиваєш ти - забивають тобі. Шарпар скинув на Коломойця, і той відкрив рахунок. Щоправда, раділа Ворскла недовго - за 12 хвилин львів'яни відігралися. За нічийного рахунку темп гри трохи спав, і лише іменинник Ребенок трохи "оживив" гру, вийшовши сам на сам з голкіпером Карпат. На жаль, безрезультатно. Другий тайм був за гостями - вже на 49-й хвилині Шарпар вивів Ворсклу вперед. Карпати відчайдушно намагались зрівняти рахунок, та Фортуна була сьогодні на боці гостей. Крапку в матчі поставив Одарюк, що вийшов на заміну - в доданий арбітром час рахунок стає 1:3. Одарюк міг би робити рахунок ще більшим, та його удар прийшовся трохи вище воріт. Ворскла поки що справляє непогане враження, та робити висновки ще зарано - попереду два нелегкі домашні матчі з Зіркою та київським Динамо.

Переглядів: 1173 Коментарів: 0