• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла за важких погодніх умов виборює перемогу.

Погода немов намагалася поставити підніжку футболістам обох команд - проливний грозовий дощ пройшов вночі та зранку напередодні гри. Вдень крізь хмари виглянуло сонечко, та перед самою грою знову пішов дощ, тож на поле команди виходили не в найкращих умовах. Безперечно, це вплинуло на тактику - обидві команди неквапливо тримали м'яч без гострих моментів. Загальна перевага все ж була за господарями, і на 20-й хвилині ця перевага вилилася в забитий м'яч. Ребенок прострілив вздовж воріт, а Оганесян зрізав шкіряного у власні ворота - 1:0. Та гості не склали рук, і вже за 5 хвилин Шуст виймав м'яча з сітки - Драченко скористався непорозумінням між захисниками Ворскли. Далі пішла трохи нуднувата гра, яка відповідала погодним умовам - ніхто не хотів ризикувати. Щоправда, у другому таймі Зірка почала відверто грати на втримання нічийного рахунку, а Ворскла намагалася будь-що вирвати перемогу. Переміг у цьому протистоянні Сачко - спрацював його джокер Загорулько, який і забив переможний гол на 84-й хвилині. Поки що Ворскла справляє непогане враження, а попереду - іспит київським Динамо.

Переглядів: 1103 Коментарів: 0