• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла дивовижним чином рятується в матчі з Зорею.

24 вересня 2017 року можна сміливо заносити в яку-небудь книгу футбольних рекордів - всі 4 матчі чемпіонату України цього дня закінчилися з однаковим рахунком 1:1. Навряд чи в цьому є якась закономірність, але любителів футбольної статистики така стабільність неодмінно порадує. Щодо звітного матчу - Василь Сачко випустив найсильніший на сьогодняшній день склад. А от у його опонента Вернидуба буди кадрові проблеми - зокрема, відсутність номінального нападника. Тож довелося колишньому ворсклянину Громову грати на незвичній для себе позиції чистого нападника. Вочевидь, зі своїм новим амплуа Артем не впорався і залишив поле достроково. Та все ж Зоря досягла своєї мети - забила гол, і майже весь другий тайм тримала перевагу. Не обійшлося в цьому епізоді без допомоги ворсклянина - Матвієнко підрізав м'яч після удару Опанасенка, чим ввів у оману голкіпера Ткаченка. Отримавши гол "у роздягальню", господарі почали другий тайм активніше, і Зоря вже більше мріяла про збереження переможного рахунку. Гості не втрималися всього кілька хвилин - на 90-й хвилині Коломоєць відновив рівновагу. На більше господарів не вистачило, тож вболівальникам довелося задовольнитися нічиєю.

Переглядів: 1178 Коментарів: 0