Ви знаходитесь: » » Шахтар - Ворскла 3:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла проявила характер, та розжитись очками не змогла.

До матчу з лідером чемпіонату Ворскла підходила з великими кадровими втратами. По-перше, у одного зі стовпів оборони Пердути був перебір гірчичників, по-друге, згідно з домовленостями про оренду, не мали права грати Матвієнко, Кулач та Загорулько. Під питанням була участь Ардіна Даллку, який, попри травму, все ж вийшов на поле. Як Ворскла не старалася, та перший тайм вона повністю програла. Вже на 21-й хвилині гірники святкували - новоспечений українець Марлос відкриває рахунок. На 36-й хвилині у елементарній ситуації захисники Ворскли залишили Ферейру без догляду, і той робить рахунок 2:0. До честі полтавців, вони не склали рук, і шахтарі отримали гол "у роздягальню" - це на 42-й хвилині Коломоєць вийшов сам на сам з голкіпером і переграв його. Другий тайм Ворскла почала жвавіше, і вже на 57-й хвилині той же Коломоєць робить дубль, зрівнюючи шанси. Полтавці трималися до останнього, намагаючись не просто втримати нічию, але і вирвати перемогу, та сил виявилося замало. На 82-й хвилині Ферейра вивів Шахтар уперед, і часу, що залишився, Ворсклі не вистачило. Гідна поразка у цікавому матчі, але за цю поразку, принаймні, не соромно.

Переглядів: 1329 Коментарів: 0