Ви знаходитесь: » » СК Дніпро-1 - Ворскла 2:0

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла знову не забиває і вилітає з Кубку України.

Віталій Косовський трохи змінив склад в порівнянні з матчем проти Карпат. Зокрема, до заявки не потрапили Артур та Кобахідзе, а місце в рамці зайняв Олександр Ткаченко. Та ці зміни не вплинули на якість гри команди - в першому таймі команда не створила бодай найменшого моменту біля воріт суперника. Заради об'єктивності варто зазначити, що і Дніпро особливою гостротою не вирізнявся. У другому таймі обидві команди заграли цікавіше, і навіть з'явилися сподівання, що Ворскла зможе забити бодай один гол. Ключовим моментом у матчі стала травма досвідченого Чижова, якого замінив Даллку. А через кілька хвилин після цього господарі відкрили рахунок. Ткаченко невдало відбив м'яча прямо на ногу Кулішу, який не схибив. І ще 5 хвилин знадобилося Дніпру, щоб остаточно відібрати надію у полтавців - на 82-й хвилині Когут робить рахунок 2-0. Ворскла могла забити бодай гол престижу, але Кане вже в додатковий час пробив повз ворота. Агонія Ворскли продовжується, і навіть заміна тренера не може її зупинити.

Переглядів: 921 Коментарів: 0