Ви знаходитесь: » » Ворскла - Дніпро 1:1

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Ворскла третю гру поспіль завершує результативною нічиєю.

Перші хвилини гри були за Ворсклою, яка прагнула виправдатись перед власними вболівальниками за невдалі стартові матчі. І хоча склад команди Сачка можна назвати експериментальним, бажання у полтавців було не позичати. Вже на 7-й хвилині з убивчої позиції мав забивати Бараннік, який вийшов з перших хвилин, та Бойко якимось дивом потягнув цей удар. Щоправда, у першому таймі це був єдиний удар Ворскли в отвір дніпрянських воріт. У перерві Ворскла згуртувалась, і вже через 8 хвилин після початку другого тайму полтавці святкували гол. Щоправда, забив його у боротьбі з Андрієм Ткачуком захисник гостей Федецький у власні ворота, після чудового прострілу Бартуловіча. Вийшовши вперед, полтавці трохи розслабились, за що й були покарані Калінічем. Справедливості заради потрібно сказати, що в цьому епізоді захисники господарів припустились кількох грубих помилок. Останні 20-ти хвилин жодна з команд не змогла використати, щоб отримати перевагу. Як наслідок - третя нічия для Ворскли з однаковим рахунком 1:1.