Ви знаходитесь: » » Шахтар - Ворскла 4:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Трилер в Харкові: Ворскла достойно програє Шахтарю.

Незважаючи на відсутність ключових виконавців у Шахтаря, господарі відразу взяли ініціативу у свої руки, а точніше, у ноги. В той же час, Ворсклі дуже не вистачало в центрі поля дискваліфікованого Шарпара - перший тайм полтавці повністю програли. Вже на 23-й хвилині господарі святкували гол - відзначився Марлос. Він же зробив дубль відразу по перерві - на 47-й хвилині замкнув пас Ісмаілі. А ще за 3 хвилини Коваленко забив третій гол, і справа запахла розгромом. Василь Сачко провів заміни, підкоригувавши гру, і майже відразу Ворскла "розмочила" рахунок - після помилки Пятова точного удару завдає Коломоєць. А ще через 10 хвилин інтригу відновлює Сергійчук - 3:2. Господарі не мали наміру здаватися, а Ворскла, здавалося, вже не мала сил для того, щоб зрівняти рахунок. Наприкінці зустрічі Шахтар закріплює успіх, ставлячи крапку в гольовій феєріїі - це робить на 88-й хвилині Алан Патрік. Ворскла достойно програє чинному чемпіону, зберігаючи третю сходинку в турнірній таблиці.

Переглядів: 1045 Коментарів: 0