Ви знаходитесь: » » Ворскла - Шахтар 0:2

• 0
Додав:admin
Категорія: Звіти про матчі

Знекровлена Ворскла не без спротиву поступається Шахтарю.

У Ворскли - чергові кадрові втрати. Через перебір жовтих карток гру пропускали капітан Чеснаков та нападник Карека. Кулач не міг грати згідно орендної угоди. Шахтар відразу захопив ініціативу, і вже на 19-й хвилині Велінгтон Нем відкрив рахунок, пробивши повз Шуста. Ворскла намагалася відповісти, але це були лише напівмоменти, і жодної гостроти для гірників вони не несли. Тим часом Шахтар продожував домінувати, і на 41-й хвилині Майкон забиває красивий м'яч у "дев'ятку" зі штрафного, подвоюючи рахунок. У перерві Василь Сачко замінив Ребенка на Саківа, тим самим переставивши Артура ближче до атакувальної лінії. Це змінило малюнок гри в більш якісну сторону, і у господарів почали виникати моменти. На жаль, завершальним ударам або бракувало точності, або на висоті був Андрій Пятов. А на 71-й хвилині Сапай привіз пенальті, пробивати його вирішив Мораєс. Та удар виявився занадто легким для Богдана Шуста. Голів у другій половині зустрічі команди не забивали, тож у підсумку Шахтар перемагає 0-2.

Переглядів: 745 Коментарів: 0